Pośrednictwo finansowe

POZYSKIWANIE KLIENTÓW

Specjalizujemy się zarówno w grupach Klientów biznesowych (małych i średnich firm) jak i Klientów indywidualnych. Dotychczas pozyskaliśmy wielu nowych klientów dla naszych Partnerów

Pozyskiwanie i obsługa Klientów obejmuje:

  • Badanie preferencji i potrzeb
  • Wsparcie kampanii reklamowych
  • Umawianie spotkań handlowych
  • Koordynowanie działań związanych z podpisaniem umów

BADANIE REFERENCJI I POTRZEB

Dobra znajomość Klienta, jego potrzeb i zainteresowań pozwala na optymalne dopasowanie kierowanej do niego oferty. Dobrze przygotowana oferta sprawi, że każdy Klient poczuje się wyjątkowy i wyróżniony. Efekt końcowy będzie oczywisty. Klient wybierze tę ofertę, która będzie uwzględniała jego potrzeby i preferencje. Dlatego też przeprowadzimy na Państwa zlecenie badania wykorzystując do tego celu m.in. telemarketing bądź ankiety wysyłane tradycyjną drogą pocztową.

WSPARCIE KAMPANII REKLAMOWYCH

Zaplanowaliście Państwo kampanię reklamową na szeroką skalę w prasie, radiu, telewizji? Świetnie.
My postaramy się aby wyniki tej kampanii były jeszcze lepsze. Marketing bezpośredni można doskonale połączyć z kampaniami reklamowymi. W rezultacie uzyskacie Państwo zdecydowanie wyższe efekty w ramach określonego budżetu.

W Polsce narzędzie to jest jeszcze stosunkowo rzadko wykorzystywane, w porównaniu do innych krajów. Coraz więcej firm jednak już się przekonało, jak wielkie znaczenie ma wsparcie kampaniami marketingu bezpośredniego, które trafiają celnie w wybraną grupę docelową. Bardzo skutecznym rozwiązaniem jest umieszczanie widocznych i wyeksponowanych numerów telefonów infolinii, towarzyszących reklamie w prasie i telewizji. Zwykle kampaniom reklamowym towarzyszą klasyczne wysyłki direct mail i e-mail oraz kampanie telemarketingowe do określonej grupy Klientów.

Firmy korzystające z tego rozwiązania znacząco zwiększają efektywność reklam, ponieważ cały proces sprzedażowy rozpoczyna się od chęci dowiedzenia się czegoś więcej o produkcie. W szczególnych przypadkach sprawny konsultant przy obsłudze infolinii, potrafi nawet 70 do 80% rozmów telefonicznych zamienić na zamówienie, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów.

UMAWIANIE SPOTKAŃ HANDLOWYCH

Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak dużo czasu i energii pochłania Handlowcom sam etap umawiania spotkań z potencjalnymi Klientami. Dlatego proponujemy Państwu działania wspierające Działy Sprzedaży, które pozwolą Państwu koncentrować się na tym co najważniejsze, czyli efektywnej sprzedaży. Jest to szczególnie istotne w czasach, kiedy coraz trudniej jest pozyskać pracowników, a koszty pracy tak szybko rosną.

Przyjmiemy na siebie umawianie spotkań z autoryzowanymi Przedstawicielami Państwa Firmy na terenie całej Polski, precyzyjnie planując kalendarz spotkań każdego Handlowca z osobna. Aby proces pozyskiwania Klientów był jeszcze skuteczniejszy, pozyskamy dla Państwa inne istotne informacje, aby Przedstawiciel posiadał dużą wiedzę jeszcze przed spotkaniem z Klientem. Przedstawicielom Państwa Firmy działania te dadzą dużą przewagę i pozwolą skupić się wyłącznie na odbywaniu spotkań handlowych i zawieraniu kontraktów.

KOORDYNOWANIE DZIAŁAŃ
ZWIĄZANYCH Z PODPISYWANIEM UMÓW

Zajmujemy się całym procesem związanym z podpisywaniem umów:

  • Umawianie kuriera
  • Wysyłanie umów do Klienta
  • Odbiór umów
  • Weryfikacja umów
  • Nadzorowanie kurierów

ODWIEDŹ NAS

ul. Maurycego Beniowskiego 19
80-382 Gdańsk

ZADZWOŃ

+48 58 553-33-11

Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.grupaspektrum.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody GRUPA SPEKTRUM Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody GRUPA SPEKTRUM Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

© Grupa Spektrum Sp. z o.o. 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: KreativDesign